Definiowanie jakości usług w branży narzędzi dynamometrycznych

6 sierpnia 2022 Narzędzia

Kilka lat temu konsultant Ian Golding przeprowadził ankietę wśród osób ze swojego kręgu zawodowego i poprosił je o wymienienie trzech rzeczy, które najbardziej cenią sobie jako klienci.

Wybrali:

  1. Wartość - Ile dostają za pieniądze, które wkładają w zakup?
  2. Obsługa klienta - W jaki sposób firma angażuje się w kontakt z klientami, aby pomóc na każdym etapie ich podróży?
  3. Niezawodność - Czy firma robi to, co mówi, że zrobi?

Ale co ankieta przeprowadzona przez brytyjskiego konsultanta ds. doświadczeń zwyczajowych ma wspólnego z obsługą w branży narzędzi dynamometrycznych?

To proste: są to rzeczy, które mają znaczenie również dla nas.

Wartość

Narzędzie dynamometryczne nie jest produktem jednorazowego użytku. Niezależnie od tego, czy kupujesz elektryczne, hydrauliczne czy pneumatyczne klucze dynamometryczne, dokonujesz inwestycji. Zwrot z tej inwestycji uzyskasz dzięki wysokiej jakości narzędziu, które będzie trwałe.

Serwis

Kiedy narzędzie się zepsuje lub nadejdzie czas kalibracji, skąd wiesz, że otrzymasz najlepszą możliwą usługę naprawy? Naprawy w branży narzędzi dynamometrycznych muszą być szybkie. Narzędzia dynamometryczne pracują w branżach, w których przestoje mogą być dość kosztowne, co oznacza, że naprawy nie mogą trwać zbyt długo.

Niezawodność

To łączy się z naszym ostatnim punktem: Klucze dynamometryczne są używane w krytycznych branżach. Pomagają w budowie i konserwacji turbin wiatrowych, rurociągów naftowych i elektrowni, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebne są dokładne, niezawodne narzędzia.

W Maxpro wiemy, że narzędzia, których używasz każdego dnia są użyteczne tylko wtedy, gdy wracają do Twoich rąk, pozwalając Ci wykonać pracę.

Nasze doświadczenie w świadczeniu usług w branży narzędzi dynamometrycznych rozciąga się na pneumatyczne, hydrauliczne, akumulatorowe i elektroniczne narzędzia dynamometryczne. Nasi eksperci są w stanie i sprawnie zdiagnozować i naprawić Twoje narzędzia.

Jako placówka kalibracyjna akredytowana przez A2LA, upewniamy się również, że Twoje narzędzie nie tylko działa, ale działa dokładnie tak, jak przewidział to producent.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w Twoim kolejnym projekcie.

6 sierpnia 2022 Narzędzia