Czego należy szukać u dostawcy narzędzi dynamometrycznych

25 lutego 2022 Narzędzia

Internet może być frustrującym miejscem. Dostarcza nam więcej informacji, niż poprzednie pokolenia mogły sobie wyobrazić.

I to jest dobre. Wadą jest to, że nie zawsze możemy stwierdzić, które informacje są poprawne. Na przykład w sieci można znaleźć wiele firm produkujących klucze dynamometryczne do dużych obciążeń, które nie są tym, za co się podają.

Wszyscy wiemy, jak łatwo jest każdemu założyć stronę internetową, aby reklamować produkty lub usługi, których nie jest w stanie poprzeć.

Jak więc Ty, osoba poszukująca nowego dostawcy narzędzi dynamometrycznych, możesz ustrzec się przed oszustwem i znaleźć kogoś, komu możesz zaufać? Jakie pytania należy zadawać na tym rynku, aby uniknąć problemów i znaleźć renomowaną firmę oferującą klucze dynamometryczne?

Zacznij od pytania:

  1. Czy jesteście autoryzowanym dealerem i/lub dystrybutorem producenta sprzętu dynamometrycznego, którego reprezentujecie?
  2. Czy sprzęt dynamometryczny, który chcę kupić lub wypożyczyć, znajduje się w waszym magazynie?
  3. Czy posiadacie magazyn? Czy posiadasz fizyczną lokalizację? Jeśli tak, to jak duża jest ta siedziba?
  4. Ilu pracowników zatrudnia Twoja firma?
  5. Czy posiadasz na miejscu zakład naprawczy, kalibracji i wsparcia technicznego?
  6. Czy przyjmiecie z powrotem sprzęt do pomiaru momentu obrotowego, jeśli nie będzie on odpowiedni do mojego zastosowania?
  7. Czy zapewniasz szkolenie produktowe na miejscu?
  8. Czy posiadasz akredytację strony trzeciej, taką jak ISO lub ASME?
  9. Czy akceptujesz warunki płatności netto 30 po zatwierdzeniu kredytu?
  10. Czy możecie dostarczyć referencje dla klientów z mojej branży?

Te 10 pytań pomoże Ci w poszukiwaniach dostawcy narzędzi dynamometrycznych i pozwoli Ci odrzucić firmy, które nie są tym, za co się podają.

Zachowaj ostrożność w kontaktach z najtańszym dostawcą narzędzi dynamometrycznych, jakiego znajdziesz. Konsekwencje zakupu od niewłaściwego dostawcy przemysłowych kluczy dynamometrycznych mogą być poważne, jeśli nie katastrofalne. Kupujesz nie tylko narzędzie dynamometryczne. Kupujesz również gwarancję, że narzędzie dynamometryczne zapewni wyniki, jakich wymaga Twój projekt.

I taką pewność znajdziesz w Maxpro, wiodącym dostawcy przemysłowych narzędzi dynamometrycznych na wschodnim wybrzeżu. Jako autoryzowany dealer RAD Torque Wrench, Torsion X, Norwolf i CDI, posiadamy na stanie tysiące pneumatycznych, elektrycznych i hydraulicznych kluczy dynamometrycznych wraz z częściami potrzebnymi do ich serwisowania.

W międzyczasie możesz mieć pewność, że Twoje narzędzia dostarczają dokładnych wyników dzięki naszemu laboratorium kalibracyjnemu ISO 17025, które posiada akredytację A2LA i jest gotowe do obsługi wszystkich Twoich potrzeb w zakresie obsługi klienta.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Maxpro może pomóc w Twoim kolejnym zastosowaniu.

25 lutego 2022 Narzędzia