Nowe narzędzia pneumatyczne RAD

20 czerwca 2022 Narzędzia

W Maxpro sprzedajemy i wypożyczamy wiele różnych narzędzi dynamometrycznych, w tym produkty RAD Torque Systems. Dzisiaj przyjrzymy się trzem nowym produktom firmy RAD: RAD 1500 Transducer, RAD 30 DX-2 oraz RAD 30 DX-2.
B-Rad
Wybierz.

RAD 1500 Przetwornik

Firma określa go jako "kompletny system kalibracyjny", zdolny do kalibracji w zakresie od 75 do 1500 ft/lbs. W skład systemu wchodzi przetwornik statyczny, statyw kalibracyjny oraz tablet Surface z oprogramowaniem kalibracyjnym firmy RAD.

Inteligentne przetworniki firmy RAD są sklasyfikowane zgodnie z normą BS 7882:2008 jako klasa 1 lub lepsza dla zakresu podstawowego (+/- 0,5 procent odczytu od 20 do 100 procent pełnej skali).

Każdy przetwornik jest w pełni skalibrowany i jest zgodny z normą ISO 17025, co zapewnia najwyższą jakość pomiaru.

RAD 30DX-2

RAD twierdzi, że ten pneumatyczny klucz dynamometryczny charakteryzuje się najwyższym stosunkiem mocy do masy spośród wszystkich elektronarzędzi dostępnych obecnie na rynku, co pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i pieniądze na kosztach produkcji lub konserwacji.

Jego dokładność wynosi +/- 4 procent, a powtarzalność 2 procent przy odpowiednim zasilaniu powietrzem. Produkt ten, podobnie jak wszystkie klucze dynamometryczne RAD, jest indywidualnie kalibrowany i identyfikowalny z normami NIST, aby zapewnić integralność połączenia. Uzyskasz znacznie większą dokładność niż w przypadku klucza udarowego.

RAD 30DX-2 charakteryzuje się również 88 razy mniejszym poziomem wibracji niż klucz udarowy, pracując na poziomie zaledwie 80 dB. Są to jedne z najbezpieczniejszych elektronarzędzi pneumatycznych na rynku, z wyjątkowym niskoprofilowym ramieniem reakcyjnym, które przejmuje prawie całe obciążenie robocze od użytkownika. Zmniejsza to ryzyko urazów, a jednocześnie obniża koszty eksploatacji.

Każde narzędzie pneumatyczne RAD jest dostarczane ze standardowym ramieniem reakcyjnym, 12-stopowym wężem i złączkami oraz regulatorem i uchwytem na narzędzia.

SeriaB-RAD Select

Jak sama nazwa wskazuje, narzędzie to jest wyposażone we wskaźnik momentu obrotowego i przyciski, które pozwalają łatwo wybrać docelowy moment obrotowy. Seria B-RAD select jest bardziej kompaktowa, mocniejsza i szybsza niż jakiekolwiek inne narzędzie akumulatorowe dostępne na rynku.

Seria B-RAD jest idealna do zastosowań, w których sprężone powietrze i elektryczność nie są dostępne. Cechuje je niezrównana moc, wszechstronność i niezawodność w przenośnym, lekkim narzędziu.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o narzędziach dynamometrycznych RAD lub innych produktach, które oferujemy, skontaktuj się z Maxpro. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie narzędzie do następnego zadania.

20 czerwca 2022 Narzędzia