Chińskie marki narzędzi ręcznych

11 lutego 2022 Blog

Jeśli chodzi o narzędzia ręczne, najlepsza jakość jest pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl. Nie chcesz przecież co kilka miesięcy kupować nowego narzędzia ręcznego. Na całym świecie producenci narzędzi to zarówno pojedynczy rzemieślnicy w warsztatach, jak i duże korporacje z kilkoma filiami. Podczas gdy japońscy producenci narzędzi znajdują się na liście, największa rywalizacja toczy się pomiędzy chińskimi markami narzędzi ręcznych i innymi wiodącymi producentami narzędzi.

Spis treści hide 1 Marki chińskich narzędzi ręcznych 1.1 ✅ Sinotools 1.2 ✅ Ronix 1.3 ✅ Zhejiang SALI 1.4 ✅ Skil 1.5 ✅ Shandong Pangu 1.5.1 Punkt

Ponieważ koszty produkcji w Azji są niższe, wielu producentów narzędzi ręcznych z całego świata angażuje się w Chinach, które są jednym z pierwszych miejsc, w których szukają tanich zapasów.

Zakup narzędzi po cenach fabrycznych z Chin może pomóc przedsiębiorstwu stać się bardziej konkurencyjnym i zwiększyć marże zysku. Z drugiej strony, będziesz musiał kupić opakowania, komponenty lub surowce, w którym to przypadku import narzędzi od chińskich marek narzędzi ręcznych może być bardzo wygodny dla Twojej korporacji.

W tym poście, przejdziemy przez fakty i opinie o najlepszych chińskich markach narzędzi ręcznych:

Chińskie marki narzędzi ręcznych

✅ Sinotools

Hebei Sinotools Industrial Co., Ltd., jako jedna z największych chińskich marek narzędzi ręcznych i producentów sprzętu, ma silne relacje handlowe z klientami na całym świecie. Wiedzą się zobowiązał się do zapewnienia swoim klientom wysokiej jakości towarów w uczciwych cenach i specjalistycznych obiektów handlowych w ciągu ostatnich 20 lat.
Specjalizują się w szerokiej gamie narzędzi ręcznych i elementów okuć, a ich biuro i baza produkcyjna obsługiwane są przez wysoko wykwalifikowany i oddany zespół.

✅ Ronix

Ronix jest znaną międzynarodową marką narzędzi i maszyn z siedzibą w Chinach. Od 2004 roku firma działa w branży elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Jako jedna z wiodących chińskich marek narzędzi ręcznych Ronix włożył wiele pracy, aby w ciągu lat zająć należne mu miejsce wśród najbardziej znanych marek na świecie. Zarówno rzemieślnicy, jak i użytkownicy narzędzi czerpią korzyści z połączenia niskich cen, wysokiej jakości oraz jedynej w swoim rodzaju obsługi klienta, jaką oferuje Ronix Tools Company.

Firma Ronix została założona w 2004 r. z myślą o przełomowym podejściu do produkcji narzędzi ręcznych i elektrycznych. Obecnie Ronix posiada najbardziej zróżnicowane narzędzia i wyposażenie techniczne na rynkach międzynarodowych, z ponad 2000 różnych elementów dostępnych dla klientów.
Firma Ronix wykorzystała nowe technologie i obszerne analizy naukowe do opracowania planów biznesowych, które zaowocowały stworzeniem wiodącego międzynarodowego i wpływowego przedsiębiorstwa narzędziowego, uwzględniającego wszystkie podstawowe i innowacyjne pomysły.

W związku z tym dział International Commerce firmy Ronix sprawuje ścisły nadzór technologiczny i kontrolę przez swoich ekspertów na wszystkich etapach produkcji, dzięki pozytywnym kontaktom i wyborowi ponad 500 wpływowych producentów w 11 krajach.

Powiązane produkty

Szczypce do przegubów ślizgowych, 10"

Szczypce ślizgowe, 6"

Szczypce Maxi z długim nosem, 6″ i 8″, uchwyty TPR

Szczypce do pomp wodnych, 10", stal wysokostopowa

Szczypce do wieży, 10″

Szczypce do wieży, 10 cali/250 mm, Cr-V

Szczypce stolarskie, 8", Cr-V

Nitownica ręczna, stal nierdzewna

Szczypce do połączeń ślizgowych, 8"

✅ Zhejiang SALI

Zhejiang SALI Abrasive Technology CO., Ltd jest specjalistą w produkcji tarcz do szlifowania i cięcia od ponad 30 lat. W szczególności przestrzegają normy ISO9001, jeśli chodzi o monitorowanie jakości. Ich narzędzia posiadają certyfikat MPA, jak również EN12413 i normy bezpieczeństwa UE.

SALI zaczęło zajmować się wysokiej jakości elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi w 2016 roku i obecnie dostarcza ponad 1000 produktów pod nazwą SALI na całym świecie, w tym w Azji, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Europie i Ameryce Łacińskiej.

✅ Skil

Firma została założona w Nowym Orleanie w 1926 roku, a po przejęciu przez niemiecki koncern Bosch w 1996 roku ma siedzibę w Stuttgarcie. Ostatnio Skil został zakupiony przez Chevron, chińską firmę produkującą narzędzia ręczne. W 1937 r. firma Skil wprowadziła na rynek pilarkę Skilsaw Model 77, która zapoczątkowała działalność w branży elektronarzędzi. Wielu wykonawców i budowniczych używało piły Skilsaw i innych narzędzi Skil.
Po osiągnięciu początkowego sukcesu, firma skupiła się na produkcji pił, co zaowocowało silnym portfolio wysokiej jakości narzędzi.

✅ Shandong Pangu

Siekiera, młotek, końcówka do drewna, zszywacz, drabina aluminiowa, profil aluminiowy i inne narzędzia ręczne są produkowane przez Shandong Pangu Industrial Co., Ltd. Rocznie produkowanych jest ponad 30 milionów sztuk narzędzi, podzielonych na czterdzieści serii około 200 odmian. Wszystkie z nich są eksportowane na cały świat. Fabryka posiada uprawnienia do importu i eksportu, a baza eksportowa towarów mechanicznych i elektrycznych została zatwierdzona przez chińską państwową komisję gospodarki i wymiany oraz ministerstwo handlu międzynarodowego i współpracy gospodarczej. Fabryka Shandong otrzymała honorowe tytuły "firmy kredytowej klasy AAA" oraz "kontraktowego i godnego zaufania przedsiębiorstwa". Fabryka uzyskała certyfikat ISO 9000, a produkt otrzymał certyfikaty " GS " i " FSC ".

Często zadawane pytania:

Co to jest 10 narzędzi ręcznych?
Miara taśmowa, młotek cęgowy, młotek cęgowy, nóż użytkowy, dłuto, poziomica

Jakie jest 10 narzędzi ręcznych?
Kupuj narzędzia dobrej jakości, utrzymuj narzędzia w porządku, utrzymuj narzędzia w czystości i używaj właściwych narzędzi do właściwej pracy.

Co to są funkcjonalne narzędzia ręczne i materiały?
Śrubokręty, młotki, szczypce, klucze i ściągacze są wśród nich. Śrubokręty to narzędzia, które służą do kręcenia lub przesuwania śrub. Najpopularniejsza wersja posiada pojedynczy płaski grot do wciskania śrub z łbem szczelinowym.

Wnioski

Chińskie marki narzędzi ręcznych są znane z dostarczania wysokiej jakości narzędzi, a wielu konsumentów kupuje te przedmioty z kraju. Ponieważ w Chinach jest tak wielu producentów elektronarzędzi, konkurencja jest ostra, a marże są niewielkie również dla tych dostawców.

Aby uzyskać więcej informacji o Ronix i skontaktować się z nami.

kontakt z nami o nas
Źródło: Sinotools tools | Skil
Point

Ocena użytkownika: Bądź pierwszy!

11 lutego 2022 Blog