Niektórzy dostawcy tanich narzędzi z wysokiej jakości narzędzi

28 lutego 2022 Blog

Istnieje kilka marek narzędzi na rynku, wszystkie walczą o kawałek tego 32-miliardowego przemysłu. Jeśli czytasz, oznacza to, że jesteś na poszukiwania najlepszych dostawców tanich narzędzi o wysokiej jakości. Być może próbujesz rozszerzyć swoją kolekcję narzędzi i chcesz trzymać się określonej marki. Może po prostu spierasz się z przyjaciółmi lub współpracownikami, a może uwielbiasz narzędzia w rozsądnych cenach tak samo jak my.

Spis treści

- Dewalt-
Black & Decker-
Ronix-
Craftsman-
Klein-
Milwaukee-
IRWIN-
Często zadawane pytania-
WniosekSiedmiu dostawców tanich narzędzi z wysokiej jakości narzędziami

W każdym razie, w tym artykule przyjrzymy się najlepszym markom narzędziowym z tanimi cenami i jak się tu znalazły wśród setek innych marek wysokiej jakości.

✅ Dewalt

DeWalt to jeden z dostawców tanich narzędzi o wysokiej jakości produktów, założony w 1923 roku przez Raymonda E. DeWalta. W 1960 roku firma została przejęta przez Black & Decker. Po tym, jak nie udało się zdobyć popularności wśród profesjonalistów, którzy postrzegali Black & Decker jako "markę amatorską", firma rozpoczęła kampanię rebrandingową, która okazała się ogromnym sukcesem. Miało to miejsce na początku lat 90-tych i ugruntowało status firmy DeWalt jako marki preferowanej przez profesjonalistów. Obecnie jest to jedna z flagowych marek Stanley Black & Decker, firmy z listy Fortune 500.

Firma DeWalt produkuje setki elektronarzędzi, zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych. Wśród nich znajdują się wiertarki i wiertarko-wkrętarki udarowe, różnego rodzaju piły, prędkości laserowe, szlifierki, szlifierki kątowe i inne narzędzia. Oprócz tego DeWalt oferuje szeroką gamę akcesoriów, w tym wiertła, stojaki do pilarek ukośnych, skrzynki narzędziowe, a nawet osprzęt. Sprzęt ogrodniczy, taki jak kosiarki, są również dostępne, a także radia i wentylatory dla miejsc pracy.

Jeśli spojrzeć na platformy firm trzecich, takie jak Amazon, Alibaba i ToolBarn, które sprzedają narzędzia Dewalt, można zauważyć stosunkowo niską cenę narzędzi marki Dewalt w porównaniu z wieloma innymi popularnymi markami.

✅ Black & Decker

Black & Decker to kolejny z amerykańskich dostawców tanich narzędzi, o którego wysokiej jakości narzędziach już słyszałeś, nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym wykonawcą. Firma ma nieco ponad 100 lat, została założona w 1910 roku. Kiedy w 1917 roku po raz pierwszy wynaleziono przenośną wiertarkę elektryczną, wzbudziła ona zainteresowanie na całym świecie. Jak już wcześniej wspomniano, w 1960 roku przejęła markę DeWalt, którą Black & Decker postanowił skierować do profesjonalistów. Z drugiej strony, Black & Decker zwracał większą uwagę na amatorów.

Jeśli chodzi o elektronarzędzia, produkuje głównie wiertarki, szlifierki i wkrętarki, które są najczęściej używane przez właścicieli domów. Jednak w portfolio firmy znajdują się również frezarki i inne specjalistyczne narzędzia. Produkuje również wiele różnych akcesoriów i narzędzi ręcznych.

Przeglądając strony internetowe Amazon i Alibaba można zauważyć, że polerki, szlifierki, wyrzynarki, piły tarczowe, wiertarki itp. firmy Black & Decker są filtrowane jako jedne z najtańszych dostępnych elektronarzędzi.

✅ Ronix

Ronix jest znanym na całym świecie producentem narzędzi i maszyn technicznych. Ronix jest znany jako jeden z najlepszych dostawców tanich narzędzi o wysokiej jakości produktów. Firma Ronix została założona w 2004 r. z innowacyjnym podejściem do produkcji narzędzi ręcznych i elektronarzędzi; od tego czasu Ronix ciężko pracował, aby zdobyć należne mu miejsce wśród najbardziej znanych producentów narzędzi na świecie. Obecnie marka Ronix jest rozpoznawalna na rynkach międzynarodowych, oferując ponad 2000 różnych produktów, które Ronix sprzedaje klientom narzędziowym,

w tym najróżniejsze narzędzia i narzędzia specjalistyczne. Ponieważ z niezwykłej funkcjonalności produktów Ronix skorzysta szerokie grono klientów, w tym pracownicy fizyczni, stolarze, technicy, mechanicy i elektrycy oraz wszyscy właściciele domów, którzy mogą potrzebować prostego narzędzia, kamień węgielny firmy został wzmocniony.

Od 2004 roku Ronix dostarcza klientom na całym świecie szeroką gamę produktów, w tym narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i itp. Projektowanie marki, produkcja, zaopatrzenie i pakowanie to specjalności tej wiodącej w branży firmy. Ich celem jest oferowanie tanich, efektywnych kosztowo narzędzi. Firma eksportuje obecnie do ponad 80 krajów na całym świecie.

✅ Craftsman

Biorąc pod uwagę, że Craftsman jest spółką zależną Stanley Black & Decker i jednym z dostawców tanich narzędzi o wysokiej jakości, można założyć, że jego firma macierzysta dominuje na rynku elektronarzędzi w Stanach Zjednoczonych. Sears, firma zajmująca się sprzedażą detaliczną narzędzi, założyła firmę w 1927 roku.

Craftsman zmienił właściciela w 2017 roku, kiedy to podpisano umowę o skomplikowanej strukturze. Podczas gdy Stanley Black & Decker otrzymał prawo do przejęcia marki, Sears miał prawo nadal korzystać z własnych producentów do produkcji narzędzi i sprzedawać je we własnych sklepach przez kolejne piętnaście lat. Za 900 milionów dolarów firma została sprzedana. Podobnie jak inne firmy na tym blogu, Craftsman ma duży wybór narzędzi zasilanych przewodowo, akumulatorowo i gazowo oraz sprzętu do pracy na zewnątrz. Podkaszarki sprzedawane pod nazwą Weedwhacker, która stała się synonimem tego narzędzia w ogóle, są jednym z bardziej znanych produktów.

Podobnie jak Black & Decker, marka ta jest skierowana głównie do właścicieli domów, a nie do profesjonalistów. Co więcej, niektórzy hobbyści, a nawet profesjonaliści mogą uznać te narzędzia za fascynujące, ponieważ są one wysokiej jakości i są rozprowadzane w stosunkowo niskiej cenie.

✅ Klein

Klein to marka, którą należy wybrać, jeśli chce się mieć markę z najdłuższą historią. Firma ta została założona w 1857 roku, a dziś jest znana jako jeden z niewielu dostawców tanich narzędzi o wysokiej jakości. Obecnie posiada ponad 160 lat doświadczenia w produkcji różnych narzędzi. Do tej pory marka pozostaje znanym wyborem wśród profesjonalistów poszukujących wysokiej jakości, trwałych narzędzi.

Grupa jest również właścicielem kilku marek, które produkują podstawowe narzędzia, których można używać w domu lub na budowie. Civitella, Alco, CBS produkuje i Klein sztućce są wśród tych tanich dostawców narzędzi.

Dobrą wiadomością jest to, że Klein ma szeroką sieć dystrybutorów, którzy sprzedają narzędzia ręczne marki Klein tanio i pomagają tej marce zdobyć sławę jako jeden z dostawców tanich narzędzi z wysokiej jakości produktów. Dystrybutorzy ci znajdują się nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie. To powinno ułatwić sprawę tym, którzy chcą wypróbować narzędzia ręczne tej firmy.

✅ Milwaukee

Od momentu założenia firmy w Wisconsin w 1924 roku, Milwaukee przeszło długą drogę, aby być wymienianym na liście dostawców tanich narzędzi o wysokiej jakości. Firma wielokrotnie zmieniała właściciela, ostatnio w 2005 roku, kiedy została zakupiona przez Techtronic Industries, firmę z siedzibą w Hong Kongu, która jest właścicielem marek Ryobi i Hoover US.

Milwaukee sprzedaje bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe na trzech platformach - System M12 (12 V), System M18 (18 V) i MX FUEL - oprócz narzędzi przewodowych i zasilanych gazem (72 V). Wiele z tych narzędzi współpracuje z platformą Milwaukee One-Key, która została stworzona, aby ułatwić właścicielom firm kontrolę nad stanem magazynowym i konserwacją elektronarzędzi. Wymienione narzędzia można kupić w rozsądnej cenie u różnych dystrybutorów hurtowych i sprzedawców detalicznych.

Milwaukee, podobnie jak DeWalt, jest znany jako jeden z wielu amerykańskich dostawców tanich narzędzi o wysokiej jakości wśród profesjonalnych wykonawców i w większości przypadków jest idealny do pracy w najtrudniejszych warunkach.

✅ IRWIN

Irwin Industrial Tools jest jednym z dostawców tanich narzędzi o wysokiej jakości. Z drugiej strony, firma ta była znana w XX wieku z wysokiej jakości swoich flagowych linii narzędziowych. Należą do nich słynne "Vise-Grip", pierwsze w historii szczypce blokujące wynalezione przez jednego z pierwszych kowali firmy.

Jednak, aby pozostać jednym z tanich dostawców narzędzi o wysokiej jakości na obecnym rynku, marka przeniosła swoje operacje produkcyjne do Chin w 2008 roku. Jakość ich towarów nie spadła od tego czasu, pomimo ich malejącego sukcesu. Z prostego wyszukiwania, można zobaczyć, że ich ceny są dyskontowane i dystrybuować narzędzia na całym świecie z konkurencyjnej cenie i jakości. Stanley Black & Decker jest właścicielem marki Irwin od 2016 roku. Spowodowało to niewielki wzrost popularności ich marki. Ich zaciski do prętów, w szczególności, są nadal uważane za najbardziej skuteczne i trwałe na rynku dzisiaj. Większość rzemieślników i producentów używa brzeszczotów i wierteł Irwin oprócz zwykłych narzędzi ręcznych.

Często zadawane pytania:

Czy Dewalt produkuje tanie narzędzia?
W przypadku spojrzenia na platformy innych firm, takie jak Amazon, Alibaba i ToolBarn, które sprzedają narzędzia Dewalt, można zauważyć stosunkowo niską cenę narzędzi marki Dewalt.

Które narzędzia marki Black & Decker są uważane za tanie?
Spoglądając na strony internetowe Amazon i Alibaba, można zauważyć, że polerki, szlifierki, wyrzynarki, piły tarczowe, wiertarki itp. są filtrowane jako jedne z najtańszych dostępnych elektronarzędzi.

Dlaczego Ronix jest polecany jako najlepszy dostawca narzędzi o wysokiej jakości?
Projektowanie, produkcja, zaopatrzenie i pakowanie marki to specjalność tej wiodącej w branży firmy. Ich celem jest oferowanie niedrogich i ekonomicznych narzędzi.

Wnioski

W oparciu o szczegóły podane powyżej, podjęcie decyzji, który z tych tanich dostawców narzędzi z wysokiej jakości produktów jest odpowiedni dla Ciebie nigdy nie było prostsze. Wszystkie wymienione powyżej marki dostarczają wysokiej jakości narzędzia ręczne, które mogą być używane w warsztacie lub na placu budowy. Wszystko sprowadza się do biznesu, w którym służysz. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych firmach, odwiedź ich oficjalne strony internetowe. Kupując narzędzia na ich oficjalnych stronach internetowych, otrzymasz nawet zniżki.

punkt

Ocena użytkownika: Bądź pierwszy !

28 lutego 2022 Blog